KURUMSAL

 

HAKKIMIZDA

 

1969 yılında kurulan Azim Gİjon, Gijon ve Bağlantı Elemanları Sanayi Ticaret 20 yılı geçen iş deneyimi, uzman personeli, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile bağlantı elemanları sektörünün en üst sıralarında gururla yer almaktadır. Müşteri odaklı, esnek bir üretim stratejisine sahip olan firmamız sanayi ve inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan bağlantı elemanlarının, Gijon, Rot, Askı Tijleri, Kanepe Saplamaları, Trapez Saplamalar, U-Bolt, J-Kanca, Ankraj ve Ankraj saplamaları, Özel Ölçü Boylu Saplamalar, Altı Köşe Somunlar, Yargılı Somunlar ve Özel Somun imalatı, satış ve pazarlamasını yapmaktadır. Azim Gijon, Gijon ve Bağlantı Elemanları Sanayi Ticaret olarak artan üretim hacmimizin ve genişleyen ürün yelpazemizin büyük bir kısmını özel siparişler ve dünya standartları ölçülerinde siparişler oluşturmaktadır.

 

VİZYON

 

Gelişen kalite ve hizmet sunumu açısından her geçen gün artan kalite ve yükseleceği inancı içerisinde ülke, bölge ve dünya ölçeğinde yerimizi almak ve giderek daha fazla miktar, daha yüksek kalite ve düşük maliyet hedefleri belirlemek ve ulaşmaktır.

 

MİSYON

 

Firmaların istek ve beklentilerini tam olarak karşılayarak, ürünlerimizde gerekli her türlü iyileştirmeyi zamanında ve etkin şekilde yaparak, müşteri isteklerine ve standartlarına uygun ürünü zamanında ve ekonomik olarak üreterek, müşterilerimize her türlü desteği sağlama görevini üstlenmektedir.

Hemen Şipariş Verin

ÜRÜNLER

Hemen Şipariş Verin